خانه / دنیای دیجیتالی / چرا سایت من به سئو نیاز دارد؟

چرا سایت من به سئو نیاز دارد؟

چرا سایت من به سئو نیاز دارد؟ همانطور که می دانید سئو یک روش بازاریابی است که باعث می شود تا سایت شما در نتایج صفحات اول گوگل به نمایش دربیاید. برای رسیدن به رتبه بهتر ،ترافیک بیشتر ،معرفی برند ومحصول خود باید سایت خود را سئو کنید.

فرایند سئو جوانب زیادی دارد. از کلماتی که بر روی سایت شما مطرح می شود تا لینک هایی که سایت های دیگر به سایت شما می دهند، میتواند این فرایند را شکل ببخشد. در واقع سئو برای اطمینان حاصل کردن از ساختار بندی درست سایت به شیوه ای که توسط موتور های جست وجو به درستی درک شود.

اما همین اول به شما میگم سئو فقط به معنای ایجاد سایت مورد پسند برای موتور های جست وجو نیست شما باید برای افراد سایت تان را بهینه سازی کنید به خودی خود برای موتور های جستجو بهینه می شود.

دنیای سئو بسیار پیچیده است اما بیشتر افراد می توانند اصول پایه ای آن را درک کنند. حتی دانش اندک نیز میتواند تفاوت زیادی در سایت شما ایجاد کند.

سئو

چرا سایت من به سئو نیاز دارد؟

اکثر ترافیکی وارد سایت شما می شود از طریق جستجو طبیعی افراد در موتور های جستجوی بزرگی مانند گوگل، بینگ و یاهو است. موتورهای جست وجو در فراهم آوردن ترافیک هدفمند ومنحصر به فرد بی نظیر هستند. افراد زمانی که به دنبال محصول یا خدمات مورد نیاز خود می گردند، اولین جایی که مدنظر قرار می دهند موتور های جستجو است.
درواقع اگر موتور های جستجو نتوانند سایت شما را بیابند یا محتوای موجود را به پایگاه داده خودشان اضافه کنند،فرصت فوق العاده ای را برای به دست آوردن ترافیک هدفمند به سایتتان را از دست می دهید (به خصوص الان که تعداد رقبا هرروز بیشتر می شود و رقابت بدون در نظر گرفتن سئو ناممکن است).

چرا موتورهای جستجو بدون سئو نمی توانند سایت مرا درک کنند؟

موتورهای جستجو باهوش هستند اما باز هم به کمک شما نیاز دارند. همیشه موتورهای جستجو درحال بهبود فناوری خودشان هستند تا بتوانند سایت ها را عمیق تر بخزند ونتایج بهتری در اختیار کاربران قرار دهند. استفاده مناسب از سئو می تواند هزاران بازدید کننده را وارد سایت کند و توجه آن ها را به مطالب شما جلب نماید. البته اینم بگم حرکت های اشتباه میتواند سایت شما را در موتورهای جستجو پنهان کند و قابلیت دیده شدن شما را به حداقل برساند.
سئو علاوه بر اینکه محتوای شما را به کاربران نشان می دهند میتواند به سایت شما رتبه بدهد و همین موضوع باعث می شود تا افراد بیشتری سایت شما را ببینند.اینترنت در سال های اخیر بسیار رقابتی شده است و شرکت هایی که فرایند سئو را به درستی انجام می دهند میتوانند از مزایای آن به خوبی بهره مند شوند.

آیا من می توانم خودم سئو سایت را انجام دهم؟

سئو چیست؟

دنیای سئو بسیار پیچیده است، اما بیشتر افراد می توانند به راحتی اصول پایه ای آن را درک کنند. حتی دانش اندک نیز میتواند تفاوت زیادی در سایت ایجاد کند.آموزش های سئو در سراسر وب بسیار زیاد است ما نیز تلاش می کنیم راهنمایی هایی را در این مقالات در اختیارتان قرار دهیم بسته به زمانی که برای اینکار اختصاص می دهید و شور اشتیاقی که برای اموزش دارید و پیچیدگی سایت، می توانید خودتان فرایند سئو را مدیریت کنید البته یک دوره آموزشی با قیمت بسیار پایین برای اینکه همه بتوانند به آن دسترسی داشته باشند درحال تهیه هستیم و به محض تکمیل شدن دوره، آن را در سایت بارگذاری می کنیم (البته شاید زمانی که شما این مقاله را می خوانید این دوره روی سایت بارگذاری شده باشد) می توانید آن دوره را تهیه و استفاده کنید.

 

 

 

درباره ی M-T

M-T
مدیر وبسایت ابن سینا، علاقه‌مند به دنیای وب، وردپرس و بازاریابی اینترنتی - به یادگیری و اشتراک گذاشتن آموخته‌هایم با دیگران علاقه زیادی دارم. البته همه سعیم رو میکنم تا چیزهایی رو که به افزایش کیفیت زندگی کمک میکنند یاد بگیرم و بعد از افزودن تجربیات خودم، اونها رو به دیگران هم انتقال بدم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس