خانه / کسب و کار / کسب درآمد از اینستاگرام

کسب درآمد از اینستاگرام

اینستاگرام را می توان شبکه اجتماعی مخصوص غذا، مسافرت، جشن، یادگاری، خوشگلی و خوشتیبی، شیرینی، مهمانی و بسیاری از چیزهای خوب دیگر دانست. اگر به موارد گفته شده در بالا توجه کنید متوجه می شوید این ها همان چیزهایی است که مردم به راحتی حاضرند برای آن ها هزینه کنند. به دلیل همین مورد ساده و مهم، اینستاگرام یکی از مهم ترین شبکه های اجتماعی کسب درآمد شده است.

 

روش های کسب درآمد از شبکه اجتماعی اینستاگرام چیست؟

روش اول: فروش مستقیم محصولات

اگر کمی با این شبکه اجتماعی فعالیت کنید صفحه های بسیاری از تولید کنندگان لوازم شخصی، مد یا لوازم تزئینی را می توانید پیدا کنید که تصاویر اجناس خود را منتشر می کنند، می فروشند و از این رسانه برای تبلیغ محصولات خود استفاده می کنند.
این روش یکی از زودبازده ترین روش های کسب درآمد از اینستاگرام است.

 

روش دوم: تبلیغات

کسب درآمد از اینستاگرام

پس از آنکه با روش ها و ترفند های مختلف توانستید به دنبال کننده یا همان فالوورهای زیادی دست پیدا کنید و به یک رسانه پربازده تبدیل شدید، میتوانید با قرار دادن تصاویر تبلیغاتی در میان محتوای منتشر شده، به درآمد خوبی برسید. این روش را می توان ساده ترین روش کسب درآمد از اینستاگرام دانست.

 

روش سوم: برند سازی

کسب درآمد از اینستاگرام

این روش مخصوص صاحبان کسب و کارهاست که از پتانسیل اینستاگرام برای توسعه برند یا بازاریابی خود استفاده می کنند. برندها دراین روش به صورت دائم روی محصول یا خدمات خاصی تاکید نمی کنند و به جای فروش مستقیم محصول، سعی در هدایت مشتری به محل اصلی عرضه محصول خود که وبسایت یا فروشگاه است، دارند. به اعتقاد بسیاری از متخصصان، این روش اصولی ترین و بهترین روش کسب درآمد از اینستاگرام است.

 

روش چهارم: خرید و فروش صفحات و فالوور

کسب درآمد از اینستاگرام

این روش از کسب درآمد در واقع همان دلالی است که در همه جا وجود دارد. افرادی که صفحات کاذب درست کرده و با روش های مختلفی کاربر جذب کرده و پس از آن به دیگران می فروشند. به جرئت می توان گفت غالبا افراد با سن پائین هستند. آن ها با کسب درآمد از این روش از همان سنین پائین یاد می گیرند که از تمام لحظات خود برای تولید و بالا بردن دارایی کار کنند.

در تمام روش های کسب درآمد گفته شده در بالا نیاز است تا  تعداد زیادی دنبال کننده یا اصطلاحا فالوور داشته باشید.

 

پیشنهاد

برای آشنایی بیشتر و موردی تر در رابطه با تلگرام و قابلیت های آن برای کسب درآمد، حتما به بخش محصولات مراجعه کرده و جامع ترین دوره کسب درآمد از تلگرام را تهیه کنید.

 

درباره ی M-T

M-T
مدیر وبسایت ابن سینا، علاقه‌مند به دنیای وب، وردپرس و بازاریابی اینترنتی - به یادگیری و اشتراک گذاشتن آموخته‌هایم با دیگران علاقه زیادی دارم. البته همه سعیم رو میکنم تا چیزهایی رو که به افزایش کیفیت زندگی کمک میکنند یاد بگیرم و بعد از افزودن تجربیات خودم، اونها رو به دیگران هم انتقال بدم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس